KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4497546
nr 449 7546
Akvarell
sign. Fontän, 1800-talets slut, 32x24 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
500 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:06:09
350 kr
350 kr
450 kr
Signe Persson-Melin (f. 1925)